POLSKA.LV forums par un ap Poliju
22. maijs 2024. gads, trešdiena , Latvijā: ,  Polijā: . Šodien vārdadienu svin Polijā: Heleny, Wiesława ; Latvijā: Emīlija

Jautājumu un atbilžu sadaļa

Jautājumu ir uzdevis: vechux

jautājums uzdots: 2015.05.30. 12:07,
Jautājums:
Sveiks, Alfrēd!
Pirmo reizi mūžā saskaršos ar TAX FREE sistēmu. Belostokā pirkšu preci, kurai var piemērot TAX FREE, bet nezinu, kurā iestādē ( kā tā saucas poliski) uz robežas man jāgriežas, lai saņemtu VAT atmaksu vai apliecinājumu, ka prece izvesta no valsts. Pārvietojos ar auto.

alfreds

Pievienojies: 2009.06.05.
Tēmas: 5, Ziņojumi: 319

Nosūtīt vēstuli
Atbilde sniegta: 2015.06.03. 21:52,
TAX FREE cik man zināms, startp LV un PL tagad vairs nedarbojas. Ja prec pērc un izved uz tādām valstīm kā Baltkrievija vai Ukraina, tad gan tas strādā. Pie mums, vismaz kādreiz tā bija, nopērkot preci Polijā no firmas, kas sadarbojas ar šo sistēmu, pēc tam Latvijā, arī firmā, pārsvarā kredītiestādē, tipa, banka, varēja atgūt iemaksāto PVN, bet ne 100% apmērā Uz robežas vajadzēja reģistrēt precu izvešanu!

vechux

Pievienojies: 2014.02.23.
Tēmas: 7, Ziņojumi: 25

Nosūtīt vēstuli
Atbilde sniegta: 2015.06.04. 00:06,
, labots: 2015.06.24. 14:31
Var jau būt, ka mani apzināti maldināja, bet firmā teica, ka uz robežas saņemot apliecinājumu, ka prece izvesta, pēc tam griežoties pārdevēja firmā - tā atmaksā VAT.TAX FREE uz Latviju kā EU valsti nedarbojas (
1


Top.LV reiting@Mail.ru
Parse Time: 0.067s